پشتیبانی09357358915

اصول شیک‌پوشی برای آقایان و خانم‌ها

داشتن ظاهری زیبا و جذاب برای بسیاری از خانم‌ها و آقایان یک دغدغه محسوب می‌شود. ایجاد این ظاهر زیبا با رعایت کردن اصول اولیه شیک‌پوشی امکان‌پذیر است. هر فردی برای دستیابی به بهترین ظاهر و پوشش می‌تواند سبک منحصر به خودش را داشته باشد. برای مثال بسیاری از افراد با خرید لباس‌های گران‌قیمت از برندهای بسیار مشهور سعی می‌کنند همواره ظاهری بسیار زیبا و جذاب داشته باشند.

بسیاری از این برندها برای طراحی لباس‌های خود از دانش طراحان حرفه‌ای استفاده می‌کنند همین امر باعث شده لباس‌های برند بسیار شیک‌تر و خوش دوخت تر باشند. برخی از افراد نیز دوست دارند با گشت‌وگذار در فروشگاه‌های مختلف لباس‌های ارزان‌تری را تهیه کنند که البته بسیاری از این لباس‌ها نیز در عین ارزان‌قیمت بودن بسیار شیک و جذاب هستند.

یکی از مهم‌ترین اصول در شیک‌پوشی مردان و زنان داشتن علم هماهنگ کردن لباس‌های مختلف با یکدیگر است. شاید در نزدیکان شما افرادی وجود داشته باشند که بسیار خوش‌پوش بوده و همیشه دارای ظاهری جذاب هستند. این افراد همواره و در همه‌جا بسیار خوش‌پوش‌تر و جذاب‌تر از بقیه ظاهر می‌شود. نکته مهم در این افراد تنها رعایت کردن برخی از اصول لباس پوشیدن است. در اینجا تلاش شده برخی از مهم‌ترین نکاتی که برای دستیابی به این هدف می‌تواند به شما کمک کند جمع‌آوری شود.

 

 

پیراهنتان را متناسب با اندام خود انتخاب کنید

تناسب پیراهن با فرم بدن بسیار مهم است. یک لباس زیبا در تن یک فرد لاغر ممکن است برای فرد دیگری با اندام چاق اصلاً مناسب نباشد. همین امر می‌تواند برعکس باشد. حتماً تا کنون بسیاری از افراد چاق و خوش‌پوش را دیده‌اید. پس چاقی نمی‌تواند دلیلی بر انتخاب غلط لباس باشد. تنها لازم است به دنبال لباس‌هایی متناسب با اندام خود باشید.

همچنین افراد لاغراندام نیز می‌توانند با جستجو در اینترنت مدل‌های متناسب با اندام خود را پیدا کنند. پوشیدن لباس مناسب می‌تواند مشکلات ظاهری شما را از دید بقیه پنهان کند. اگر هم دارای اندامی زیبا هستید بازهم لازم است به لباس خود دقت کنید. شما می‌توانید با پوشیدن لباس‌هایی که اندامتان را متناسب نشان می‌دهند جذاب‌تر باشید.

 

یک کمد لباس همه‌کاره ایجاد کنید

کمد لباستان را به‌گونه‌ای پر کنید که برای هر شرایط احتمالی یک‌دست لباس مناسب داشته باشید. به طور مثال همواره ممکن است به شما پیشنهاد شود تا در یک میهمانی شام حاضر شوید. اگر از قبل لباسی مناسب با این میهمانی در کمد خود داشته باشید به دردسر نمی‌افتید و یا مجبور نمی‌شوید با یک تیشرت و شلوار ساده در این میهمانی حضور پیدا کنید.

همچنین موقعیت‌های متفاوتی از قبیل مراسم ترحیم، مراسم عروسی، تولد و یا یک دورهمی غیرمترقبه ممکن است برای هر فردی پیش بیاید. پس لازم است از خرید لباس‌های تکراری و دارای یک سبک بپرهیزید و تلاش کنید در هر بار خرید، یکی از لباس‌های موردنیاز برای حضور در هر یک از این موارد را تهیه کنید.

 

سبک لباس

لازم نیست همواره از یک سبک پیروی کنید. افرادی که همیشه با یک سبک لباس در مجامع حضور پیدا می‌کنند بسیار خسته‌کننده و تکراری خواهند بود.

از سبک‌های مختلف برای زیبایی درپوشش خود استفاده کنید. به‌این‌ترتیب که هر بار در میهمانی و یا دورهمی حاضر می‌شوید با سبک پوشش جدید خود، بدرخشید.

سبک‌ها در لباس پوشیدن نیز مانند دیگر موارد بسیار متنوع هستند. بسیاری از افراد و به‌ویژه جوانان و نوجوانان دوست دارند با تیپ‌های اسپرت در همه‌جا ظاهر شوند. این تکرار در سبک می‌تواند به‌زودی خسته‌کننده شود و از جذابیت ظاهر شما بکاهد.

برای تنوع در انتخاب لباس می‌توانید از مثال زیر الهام بگیرید.

یک دختر نوجوان می‌تواند در میهمانی‌های خودمانی و دورهمی‌های خانوادگی سبک اسپورت را انتخاب کند. همچنین برای حضور در جمع دوستان می‌تواند سبک فانتزی و دخترانه را با رنگ‌های ملایم و زیبا انتخاب کند.