پشتیبانی09357358915

بهترین ترکیب رنگ با رنگ زرشکی

راهنمای کامل ست رنگ زرشکی در چهار فصل سال

 

آیا می‌دانید ست رنگ زرشکی چه رنگی است؟ آیا با انواع مکمل رنگ زرشکی آشنایی دارید؟ ترکیب رنگ زرشکی برای چه فصلی از سال، جلوه بیشتری دارد؟ مانتو زرشکی با چه شال و کفشی ست می‌شود؟ احتمالا می‌پرسید چه رنگی به زرشکی میاد؟ چرا که رنگ زرشکی، خاص بودن رنگ بنفش و جلوه رنگ قرمز را دارد. بنابراین تمام شیک پوشان باید یک ست رنگ زرشکی را در کمد لباس خود داشته باشند.

رنگ زرشکی را می‌توانید با انواع رنگ‌های روشن و تیره ست کنید و بهترین استایل های اسپرت و رسمی را در تمام فصول با آن داشته باشید. در ادامه رنگ‌های مناسب برای ست شدن با رنگ زرشکی را به شما معرفی می‌کنیم، به علاوه نمونه‌های جدید و شیک ست رنگ زرشکی زنانه و مردانه را برای شما گردآوری کرده‌ایم. پس با پریتی استایل همراه باشید.

 

مکمل رنگ زرشکی در لباس

 

رنگ زرشکی با ترکیب رنگ های مختلفی ست می‌شود. از جمله این رنگ ها، رنگ سبز و بخصوص سبز ارتشی است. ترکیب سبز ارتشی، زرشکی و قهوه‌ای ست بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد. ترکیب دوم قرمز روشن با زرشکی است که معمولا با اکثر پوست‌ها و رنگ مو‌ها همخوانی دارد. قرار گرفتن رنگ زرشکی در کنار رنگ قرمز روشن حالت تندی قرمز را خنثی می‌کند. رنگ سوم محبوب در استایل ها صورتی کمرنگ است. این رنگ همانند رنگ سرخابی رنگی شاد و جوان پسند است. به علاوه رنگ صورتی را برای هر موقعیتی می‌توان استفاده کرد. ترکیب صورتی کمرنگ و زرشکی بسیار شیک و خاص است.

 

 

علاوه بر موارد فوق رنگ‌های نارنجی، خاکستری، کرم، مشکی، سفید و سورمه‌ای نیز مکمل‌های بسیار جذاب و زیبایی برای ست شدن با رنگ زرشکی هستند. وجود رنگ های مکمل زیاد با رنگ زرشکی دلیلی است که باعث محبوبیت این رنگ بین افراد شده است.

استایل مجلسی با ست رنگ زرشکی

 

یکی از گزینه های احتمالی در هنگام خرید لباس زنانه مجلسی ، استفاده از ترکیب رنگ زرشکی و صورتی است. اگر بخواهیم جزئیات بیشتری را برای ایده این ست بیان کنیم می‌توان گفت بهتر است دامن، کیف و کفش بسیار شیک زرشکی را با رنگ صورتی در شومیز زنانه یا بافت نازک خود به عنوان رنگ مکمل زرشکی ست کنید.

پیشنهاد دوم ما برای شما در مجالس و مهمانی های شاد، استفاده از ست رنگ زرشکی و سفید در لباس، کیف و کفش مجلسی است.


 

بهترین ست رنگ زرشکی در یک استایل رسمی

 

اگر قصد دارید که استایلی رسمی برای حضور در جلسات و ادارت و حتی مهمانی های کاملا رسمی داشته باشید، انتخاب رنگ مشکی و سفید به عنوان رنگ ست با زرشکی بهترین انتخاب خواهد بود. همانطور که می دانید مشکی رنگی است که با هر رنگ دیگری هماهنگی خوبی به وجود می آورد و البته بر خلاف رنگ سفید می تواند تند و تیزی رنگ ها را بگیرید.

استفاده از رنگ کرمی و طلایی می تواند در خود لباس به کار رفته و یا از اکسسوری ها به این رنگ استفاده شود. بنابراین رنگ کرمی همراه با زرشکی نیز می تواند ترکیب خوبی برای استایل های رسمی و formal شما باشد. می‌توانید برای ست كردن رنگ زرشکی مانتو، از کیف و کفش کرمی همراه با شال و شلوار مشکی برای موقعیت های رسمی استفاده کنید و استایلی شیک داشته باشید.

ترکیب پیشنهادی سوم ما برای استایل رسمی جهت ست کردن رنگ زرشکی ، رنگ خاکستری است. البته توصیه ای که در ترکیب رنگ خاکستری و زرشکی داریم این است که هرگز از میزان مساوی از دو رنگ در استایل استفاده نکنید. بهترین میزان استفاده از ۷۵ درصد یک رنگ و ۲۵ درصد از رنگی دیگر است.

اگر می‌خواهید در محیط کاری خود شاداب تر به نظر برسید، ست زرشکی با زرد را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این ترکیب رنگ برای کسانیست که دوست دارند از رنگ های متضاد و شاد استفاده کنند. این ترکیب تند و تیزی هر دو رنگ را بیشتر می کند..