پشتیبانی09357358915

راهنمای ست کردن رنگ کفش‌ و لباس‌

به نظر شما چه عواملی در زیبا و جذاب به نظر رسیدن تیپ و استایل شما بیشترین اهمیت‌ها را دارد؟ مدل و طراحی لباس‌ها، جنس لباس‌ها، رنگ لباس‌ها، مدل و طرح کفش و بله همه این عوامل در کنار هم می‌تواند تاثیرات فراوانی روی جذابیت استایل ما بگذارد؛ اما عاملی وجود دارد که اگر به آن بی‌توجهی کنید، به تنهایی می‌تواند اثر تمام عوامل بالا را خنثی کرده یا حتی تاثیر بسیار بدی روی ظاهر و استایل شما داشته باشد: هماهنگی و هارمونی بین رنگ لباس‌ها و کفش.

ممکن است بارها و بارها برای بسیاری از شما پیش آمده باشد که به دلیل بلد نبودن اینکه چه رنگی از کفش‌ها و چه رنگی از لباس‌ها را می‌توانید با هم ست کنید، علی‌رغم میل باطنی‌تان قید تیپ‌های مدرن و خوش رنگ را زده و برای انسجام بین رنگ لباس‌ها وکفش‌تان به رنگ‌های مشکی یا خنثی دیگر روی می‌آورید. این هم روشی است، اما تعداد انتخاب‌های شما را بسیار پایین می‌آورد، در حالی که با آموزش و یادگرفتن رنگ‌های انطباق‌پذیر کفش و لباس‌ها پنجره‌ای به روی دنیایی از استایل‌های رنگارنگ و حرفه‌ای به روی شما باز می‌شود.

عوامل موثر در انتخاب رنگ لباس و کفش

برای انتخاب مدل‌ها و رنگ‌های لباس‌ها و کفش‌ها عوامل مختلفی را باید مد نظر داشت از جمله مکانی که قرار است در آن از مجموعه لباس‌ها وکفش‌مان استفاده کنیم، زمان استفاده از لباس‌ها و کفش، شرایط و مناسبتی که برای آن از لباس‌ها و کفش استفاده می‌کنیم، ترندها و مد روز در صنعت کفش، موقعیت سنی، موقعیت اجتماعی و سلایقی که در پوشش داریم.

نسخه ثابتی نمی‌توان پیچید

قانون کلی و نسخه ثابتی برای انتخاب رنگ کفش و متناسب کردن آن با رنگ لباس ها نیست، چون انتخاب رنگ کفش به نوع و جنس کفش هم مرتبط می‌شود. مثلا در کفش‌های رسمی رنگ‌های مشکی و تیره بهترین گزینه بوده، اما برای کفش‌های کتانی بهترین گزینه‌ها رنگ‌های روشن هستن.

هر طیف رنگی مزایای خاص خودش را دارد

مثلا رنگ‌های تیره دیرتر کثیف می‌شوند، رنگ‌های سفید شادترین تیپ‌ها را می‌سازند یا رنگ‌های خنثی با بیشترین لباس‌ها ست می‌شوند.

ست کردن کفش مشکی رنگ با لباس‌ها