پشتیبانی09357358915

ست لباس مردانه در مناسبت های مختلف

وقتی که در انتخاب لباس مناسب مردد هستیم ، چی بپوشیم ؟

 

 

 

آقایان خوش قول و وقت شناس معتقدند که زمان برای هیچ مردی صبر نمی‌کند. ولی برای پیاده‌سازی این جمله در زندگی باید جزو افرادی نباشید که زمان زیادی را صرف خیره شدن به کمد لباسشان می‌کنند! در این مقاله قصد داریم راهکارهایی را به شما معرفی کنیم که زمان انتخاب مناسب‌ترین لباس بر اساس موقعیتی که در نظر دارید را به حداقل برسانید و وقتی در آینه خود را برانداز می‌کنید، رضایت در چشمانتان برق بزند. با چی بپوشم همراه باشید.

 

زمانی که دیرتان شده و این باعث آشفتگی‌تان است و نمی‌توانید درست انتخاب کنبد، اول از همه خود را قانع کنید که چند دقیقه‌ی دیگر باید برای آماده‌شدن خود وقت بگذارید. پس آرام باشید و استرس را از خودتان دور کنید. این را بدانید که اگر خوب لباس نپوشید این فرآیند تسریع نخواهد شد! بنابراین سرگردانی را کنار بگذارید تا تصمیم درستی برای اینکه چه می‌خواهید بپوشید، بگیرید.

 

از روز قبل برای اینکه چه لباسی میخواهید به تن کنید تصمیم بگیرید. نکته مهمی که در این مورد وجود دارد این است که باید این را در نظر بگیرید که کجا می‌روید، قصد چه کاری دارید و چه مدت آنجا خواهید ماند. در نظر گرفتن وضعیت آب و هوا برای روز موعد هم از ضروریات است.

 

در انتخاب لباس مردانه مناسب ، سعی کنید اجزا غیرضروری را از استایل‌تان کم کنید. وقتی وقت تنگ است شما در عین سادگی می‌توانید بسیار خوش‌پوش به نظر برسید. لباس‌های کلاسیک در یک تن رنگی برای این کار بسیار شیک‌ هستند.

 

ست لباس مردانه برای جلسات رسمی

چگونه در جلسات رسمی شیک بپوشیم ؟ برای تصمیم در این مورد، زیاد سردرگم نخواهید شد. تنها گزینه‌ای که بهترین تناسب را با این موقعیت رسمی دارد، کت و شلوار است. یک دست کت و شلوار آبی یا سرمه‌ای تک دکمه با یک پیراهن سفید، کفش بروژ قهوه‌ای همراه با یک کراوات با رنگ آبی روشن‌تر بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد.

 

 

ست لباس مردانه برای حضور در دفتر کسب و کار

انتخاب در این مورد مثل قدم گذاشتن در میدان مین است! باید مراقب باشید، چون هر انتخاب اشتباهی در پوشش ممکن است حتی جایگاهتان را به خطر بیندازد. با انتخابی هوشمندانه می‌توانید از خشم رئیس خود به دور باشید و احساس راحتی بیشتری کنید.

 

 

ترکیب یک پیراهن آکسفورد سفید با یک بلوز آستین‌دار و بدون یقه که از روی آن می‌پوشید، با شلواری به رنگ تیره مثل خاکستری می‌تواند فوق‌العاده باشد.  یک جفت کفش چرم بدون بند مکمل این استایل بی‌نظیر شماست.

 

ست لباس مردانه برای تعطیلات آخر هفته

برای این که انتخاب درستی داشته باشید باید قوانین هماهنگی بین لباس‌ها را بدانید. در مورد لباس برای آخرهفته، انتخابهای زیادی می‌توانید داشته باشید. این انتخاب ها باز هم باید محتاطانه باشند تا ترکیب خوبی از آب دربیاید و احساس خوش‌پوشی برایتان به ارمغان بیاورد.

 

 

یک تیشرت یقه گرد سفید با شلوار جین گزینه مناسبی است. حال بسته به شرایط آب و هوایی می‌توانید به همین اجزا بسنده کنید، یا اینکه یک کاپشن خلبانی کم وزن نیز بپوشید. اگر هوا خیلی سردتر بود، یک ژاکت به رنگ شتری یا بژ بهتر از کاپشن از سرما محافظت‌تان می‌کند و در استایل‌تان هم هماهنگی خوبی دارد.

 

ست لباس مردانه برای پیاده روی و گشت و گذار

هر مردی برای بیرون رفتن و پیاده روی سه یا چهار نوع لباس در کمدش ممکن است داشته باشد که البته ترکیب نادرست آنها می‌تواند فاجعه باشد.

 

 

با یک استایل تک‌ رنگ می‌توانید کارتان را راحت کنید. یک تیشرت خاکستری یا مشکی انتخاب کنید و با جین مشکی بپوشید. با یک جفت نیم بوت این استایل را تکمیل کنید. با یک کاپشن چرمی همراه با این ترکیب بی‌نقص به نظر خواهید رسید.

 

ست لباس مردانه برای مهمانی دوستانه و قرارهای غیر رسمی

چگونه در مهمانی‌ها شیک بپوشیم ؟ برای این موقعیت ها، باید به یاد داشته باشید که باید متعادل و معقول به نظر برسید. زیادی مته به خشخاش گذاشتن یا بی‌اهمیت بودن، هردو به یک اندازه غیرقابل تحمل خواهد بود. خواه اولین قرار باشد خواه ۳۱ امین قرار، خوش‌پوش بودن تاثیر خوبی به همراه دارد.