پشتیبانی09357358915

ست کردن رنگ سفید

ویژگی‌های رنگ سفید

رنگ سفید یکی از خالص‌ترین و کامل‌ترین رنگ‌ها است که تداعی کننده بی گناهی، خلوص، تکمیل و تمامیت می‌باشد و از نظر روانشناسی سفید، رنگ شروعی تازه است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های لباس مردانه و زنانه با رنگ سفید این است که به راحتی می‌توانید با هر رنگی که دوست دارید بپوشید و ست کنید در واقع رنگ سفید رنگی خنثی است که با بقیه رنگ‌ها میانه خوبی دارد. هر رنگی در کنار رنگ سفید خود را خیلی بیشتر نشان می‌دهد بنابراین از این خاصیت رنگ سفید می‌توانید در استایل خود استفاده کنید تا جذاب‌تر به نظر برسید.

 

 

 

می‌توان گفت که ست کردن رنگ سفید با بقیه رنگ‌ها کاری راحت و در عین حال جذابی است. بهترین رنگ‌هایی که می‌توان با لباس سفید ست کرد رنگ‌های مشکی، قرمز، جگری، لیمویی و کاربنی است. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما توضیحاتی را درباره ترکیب رنگ سفید با دیگر رنگ‌ها داده‌ایم تا به خوبی بدانید که رنگ سفید را با چه رنگی ست کنیم.

 

 

ست کردن رنگ سفید و سیاه

یکی از بهترین ترکیب‌ها و میکس‌ها برای مینیمایست‌ها، ترکیب رنگ سیاه و سفید است. زمانی که می‌خواهید استایلی در سبک ساده گرایی داشته باشید بهترین کار این است که لباس سفید خود را با سیاه ترکیب کنید. ترکیب سفید و سیاه یکی از پرکاربردترین و شیک ترین ترکیب رنگ‌ها است که می‌توان از آن برای تمامی مجالس استفاده کرد. اگر می‌خواهید لاغر به نظر برسید از رنگ سیاه بیشتر استفاده کنید یعنی نسبت رنگ سیاه لباس‌هایتان بیشتر از رنگ سفید باشد. این نکته را نیز باید ذکر کنیم که هرگز در مراسم عروسی از لباس سر تا پا سفید استفاده نکنید و تنها شخصی که باید سفید بپوشد عروس است این یکی از قوانین مهم پوشیدن لباس سفید برای خانم‌هاست که تمامی متخصصان فشن با آن موافق هستند.

 

 

ست کردن رنگ سفید و قرمز

اگر دوست دارید که یک استایل سرزنده و شاد داشته باشید می‌توانید لباس سفید خود را با رنگ قرمز ست و ترکیب کنید. زمانی که از رنگ قرمز در کنار رنگ سفید استفاده می‌کنید تضاد عمیقی ایجاد می‌شود و این ترکیب، ترکیب مناسبی برای محیط‌های رسمی است. انواع طیف‌های رنگ قرمز قابل ست شدن با رنگ سفید هستند و میزان تیره و روشن بودن رنگ قرمز در ایجاد ترکیبات متفاوت با رنگ سفید تاثیر دارد ولی معمولا قرمزهای روشن را با رنگ سفید و قرمزهای تیره را با مشکی ست می‌کنند.

 

 

ست کردن رنگ سفید و زرد

یکی از جواب‌هایی که در پاسخ به سوال اینکه رنگ سفید را با چه رنگی ست کنیم؟ می‌توان داد این است که این رنگ را با لباس‌های زرد ست کنید. ترکیب این دو در کنار هم زیبا است و هر اندازه هم رنگ زرد روشن‌تر باشد در کنار رنگ سفید باز هم درخشندگی و گرمی خود را نشان می‌دهد و باعث جلب توجه می‌شود.

اگر دوست دارید استایل جذاب‌تر و محشرتری داشته باشد می‌توانید در کنار رنگ زرد و سفید از رنگ مشکی نیز استفاده کنید، رنگ مشکی باعث می‌شود تا توجه به سمت رنگ‌های سفید و زرد بیشتر شود.

 

 

ست کردن رنگ سفید و آبی

ست کردن رنگ آبی و سفید یکی از ترکیبات دلنشین است. وقتی سفید را با آبی تیره ست کنید تضاد بین این دو رنگ باعث ایجاد جلوه بیشتر و در نتیجه ترکیب شیک‌تری می‌شود. خانم‌ها اگر دوست دارید که استایلی ساده و در عین حال شیکی داشته باشید می‌توانید شومیز سفید خود را همراه با شلوار جین بپوشید.