پشتیبانی09357358915

مد و استایل مردانه ۲۰۲۴

با فرا رسیدن سال ۲۰۲۴ میلادی شاهد تغییراتی در سبک و مد لباس پوشیدن افراد خواهیم بود.  مد روز فعلی در راستای سلیقه کسانی است که لباس های راحت تر و ساده تر را می پسندند.

 

البته پیروی چشم بسته و دیکته شده از مد روز چیز خوشایندی نیست و افرادی که بیش از حد پیرو مد هستند، معمولا بی اصالت به نظر می رسند. با این حال، به روز بودن و همراه شدن با روح کلی زمانه خوب است. شناخت مد و روندهای روز باعث می شود تا ظاهر و احساس بهتری داشته باشید. هرچند، باز هم تاکید می کنیم که اصالت از هر چیزی مهم تر است و باید چیزی را بپوشید که برای شما مناسب است و به شما می آید.

میشل استفانوف، روزنامه نگار «منز ژورنال»، است و طی سالیان گذشته در موضوعات مختلف مربوط به مد و استایل مردان برای مجلات تخصصی و شناخته شده نوشته است. او در مطلبی که برای «منز ژورنال» نوشته، به روندهای مد و استایل مردانه سال ۲۰۲۴ برای مردان پرداخته است.

 

 

شلوار جین آزاد به جای شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ نه تنها ناراحت کننده است، بلکه ۱۰ سال پیش در قفسه های شلوار جین غالب بود. به جای شلوار تنگ، دنبال شلواری باشید که پاچه های آن از بالا به پایین تقریبا هم عرض هستند تا فضای بیشتر، و هم زمان تیپ شیک تری داشته باشید. من به شخصه کمی جمع و جور بودن شلوار را دوست دارم، به شرطی که به قدر کافی فضای آزاد داشته باشد.

 

 

بوت پنجه گرد به جای بوت چلسی نوک تیز

حدود هفت سال پیش، جایی نبود که بوت های چلسی نوک تیز دیده نشود و اغلب هم با یک شلوار چسبان پوشیده می شد. این یک استایل همیشه مد است، اما در فضای مد ساده و راحت فعلی، ممکن است زیادی شیک و لوکس باشد. درعوض، بوت های چلسی با نوک گردتر که در چند سال گذشته شاهد ظهور مجددشان بوده ایم پیشنهاد می شوند. این بوت ها که همیشه و همه جا قابل استفاده اند به خوبی با شلوار راسته یا آزاد ست می شوند. ناگفته نماند که این بوت ها در آب و هوای نامساعد هم بیشتر دوام می آورند.