پشتیبانی09357358915

نکات مهم در خرید کاپشن مردانه

در فصل سرما به دلیل کاهش دما، بارش برف و باران و باد و بوران هوا، شرایط محیطی نسبت به دیگر روزهای سال تغییر می کند. به همین دلیل نوع پوشاک مورد استفاده هم دستخوش تغییراتی می شود. پوشاک و لباس های زمستانی مثل کاپشن مردانه به دلیل طراحی های جذاب و پارچه های مطلوبشان، در فصل سرما بسیار پرطرفدار می باشند.

طراحی بسیار ی  از لباس های زمستانی به گونه ای است که قسمت های مختلف بدن و حتی اضافه وزن را می پوشاند و این از مهم ترین دلایل محبوبیت لباس  و پوشاک زمستانی است. آقایان برای انتخاب لباس های مردانه معمولاً معیارهای مختلفی را مدنظر قرار می دهند و این معیارها با توجه به نوع لباس می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال در خرید انواع بافت مردانه، توجه به نوع جنس، نوع یقه، کیفیت پارچه، قیمت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است.

کاپشن مردانه با توجه به جنس، کاربری و به انواع مختلفی دسته بندی می شود. به طور کلی به منظور خرید هرگونه پوشاک مثل کاپشن یا پالتو مردانه، باید ابتدا نسبت به انواع و مدل های آن شناخت پیدا کرد.

برخی آقایان علاقه زیادی به کاپشن های چرمی دارند و همیشه مدل های جدید این کاپشن ها را هر سال خریداری می کنند. کاپشن های چرم جذابیت فوق العاده ای دارند، اما برای استایل های محدودی مناسب هستند و باید حتما با شلوار و کفش مطلوبی ست شوند. به طور کلی مدل های مختلف کاپشن  های مردانه برای استایل های گوناگونی مطلوب هستند.

شناخت دقیق مدل ها و انواع کاپشن مردانه، می تواند در انتخاب بهترین کاپشن مطابق با سلیقه و میل موثر باشد. در ادامه به معرفی برخی از انواع کاپشن های مردانه می پردازیم.

انواع کاپشن مردانه

کاپشن مردانه را براساس نوع کاربری می توان به دو دسته  عادی یا روزمره و اسپرت یا ورزشی تقسیم بندی کرد.

کاپشن های روزمره

این کاپشن ها مخصوص مصارف عادی و روزانه هستند و مدل های مختلفی از جمله کاپشن های چرم و کلاسیک و کاپشن لی در این دسته قرار می گیرند. مهم ترین مسئله در تولید کاپشن های روزمره، ایجاد گرما و حفاظت از بدن است. این کاپشن ها در مجالس، محیط کار، دانشگاه و قابل استفاده می باشند.

معمولاً جنس و مدل کاپشن های مردانه روزمره به گونه ای است که حجم زیادی را اشغال می کنند. به عبارتی دیگر در زمان استفاده از این کاپشن ها، فرد نمی تواند تحرک پرسرعت مثل دویدن داشته باشد. این مدل کاپشن برای ورزش طراحی نشده است و نباید هم از آن برای ورزش یا دو استفاده کرد. کاپشن های مردانه روزمره ظاهر ساده و در عین حال جذابی دارند و گرما مطلوبی را هم برای بدن به وجود می آورند.

کاپشن های اسپرت

این مدل از کاپشن مردانه در مقایسه با کاپشن روزمره، طراحی زیباتر و پیچیده تری دارد و عموماً در رنگ های روشن مثل زرد، نارنجی، سبز فسفری و مانند آن ها تولید می شوند. کاپشن چرم اسپرت نیز عموما مشکی اش طرفدار دارد. علاقه مندان به کوه نوردی، اسکی و طبیعت گردی با کاپشن های اسپرت آشنایی کامل دارند. این مدل از کاپشن، برخلاف کاپشن های روزمره، دست و پا گیر نیست و با خیالی آسوده می توان از آن در هنگام فعالیت های ورزشی استفاده کرد.

کاپشن های اسپرت دارای جیب های متعددی هستند که در قسمت بیرونی و درونی کاپشن قرار دارند. این جیب ها برای ورزشکاران بسیار پرکاربرد می باشند، زیرا می توانند وسایل مختلف خود را داخل آن بگذارند. جنس کاپشن های اسپرت به گونه ای است که به خوبی بتوانند از بدن در مقابل سرما محفاظت کنند.

کاپشن های اسپرت در مقایسه با کاپشن های روزمره قیمت بسیار بیشتری دارند زیرا علاوه بر طراحی زیبا و خاص، در تولید آن ها از الیاف مصنوعی با کیفیت و یا حتی پر برخی از پرندگان مانند غاز و اردک استفاده می شود. پوشش داخلی کاپشن های اسپرت، نوعی عایق برای گرما است که موجب جلوگیری از خروج گرما و همچنین نفوذ و ورود سرما می شود.

اگر به دنبال کاپشن مناسب برای فعالیت های ورزشی هستید، کاپشن های اسپرت بهترین گزینه محسوب می شوند که البته قیمت بالایی هم دارند. در صورت داشتن تمایل به خرید کاپشن اسپرت، حتما رنگ روشن آن مثل زرد و نارنجی را خریداری کنید. در زمان کوه نوردی یا اسکی اگر لباس های تیره بپوشید با توجه به رنگ محیط، ممکن است دیده نشوید. به همین دلیل بهتر است پوشاک ورزشی تان از رنگ روشن باشد.

مهم ترین معیارها در خرید کاپشن مردانه