پشتیبانی09357358915

نکات کاربردی در انتخاب استایل زمستانی مردانه

لباس پوشیدن درفصل های پاییز و زمستان نیازمند رعایت یک سری قوانین خاص می باشد. مثلا برای فصل پاییز و زمستان باید بلد باشید که چگونه لباس بپوشید که نه احساس گرما بکنید نه اینکه سردتان باشد؛ بیشتر لباس هایی که در فصول دیگر کاربرد ندارند وغیر ضروری به نظر می رسد برای روزهای سرد جزء واجبات پوشش می باشد.

انتخاب درست لباس مناسب فصل، کاری بسیار مهم است؛ زیرا اینکه شما مطابق هر فصل لباس بپوشید موجب می شود برجذابیت شما اضافه شود و اطلاعات شما را در زمینه مد و فشن نشان می دهد همچنین از آسیب رساندن به شما در برابر هرگونه آب و هوایی محافظت می کند.

یقه اسکی مردانه

اگر نگاهی به تاریخچه ی یقه اسکی بیندازیم می بینم که قدمت آن ها به  دهه 70 میلادی می رسد، آن زمان جزء ترند های سال بوده است و کاربرد یقه اسکی تا امروزه نیز همچنان باقی مانده است. یقه اسکی جزء لباس های گرم و جذاب و همچنین کاربردی می باشد، لباسی است که طرفداران زیادی دارد؛ این لباس را می توان با هر سبکی(کژوال، کاری، نیمه رسمی) که دوست دارید ست کنید و بپوشید.

چگونگی متناسب بودن یقه اسکی: بیشتر مدل های یقه اسکی بلند هستند و یک جایگزین عالی به جای پیراهن می باشد؛ می توان به راحتی همراه کت تک، کت و شلوارست کنید، دیگر مواردی که با یقه اسکی باعث جلوه ای زیبا می شود ست کردن با پالتو است. این ترکیب عالی به این معنی است که شما را به خوبی در فصل سرما گرم نگه می دارد، همچنین یک استایل شیک و جذاب را به شما می دهد.

پیراهن های بافت