پشتیبانی09357358915

کفش های کپی

چرا کتونی های کپی بخریم؟

 

 

چرا کتونی های کپی بخریم، ما در این مقاله به دلیل خریدن یا نخریدن کتونی های اصل، فیک و های کپی می پردازیم.

خرید کتونی فیک

کتونی های فیک و تقلبی کتونی هایی هستند که تولید کننده سعی کرده کتونی را شبیه به نمونه اصلی طراحی و تولید کند اما با مواد اولیه و دوخت کاملا بی کیفیت. کتونی های فیک از نظر تا حدودی ظاهر شبیه به کتونی اصل هستند اما اگر با دقت به آن ها نگاه کنید متوجه می شوید که دوخت یا چسب خوبی ندارند.

علاوه بر تفاوت های ظاهری این کتونی ها از نظر کیفیت کاملا با یکدیگر متفاوت اند؛ کتونی های اصل دارای کفی مناسب و استاندارد هستند که به پا آسیب نمی زنند اما کتونی های کپی به هیچ عنوان کفی خوبی ندارند و اغلب از کفی های سفت و غیرقابل انعطاف ساخته شده اند که پا را هنگام حرکت اذیت می کند و در طول زمان به پا و کمر آسیب جدی می زند.

با توجه به مطالب بالا کتونی های فیک و کپی با داشتن قیمت بسیار کم نیز ارزش خریدن ندارند و بهتر است به فکر گزینه بهتری باشید.

خرید کتونی اورجینال

خرید کتونی اصل برای استفاده روزمره یا ورزشی نیاز به فکر کردن ندارند و مسلما بهترین گزینه است. زیرا خیالتان از نظر کیفیت و ظاهر کاملا آسوده است و می دانید می توانید برای طولانی مدت از این کتونی ها استفاده کنید.

یکی از ویژگی های مهم کتونی های اصل کفه خوب آن هاست که باعث می شود شما در استفاده های طولانی مدت نیز احساس درد نداشته باشید و به کمرتان فشاری وارد نشود.

کتونی های اصل از هر نظر اولین گزینه هستند اما به دلیل کیفیت بالایی که دارند و برند سازنده آن ها، قیمت نسبتا بالایی دارند که شاید برای هر کسی مقدور نباشد.

خرید کتونی های کپی

کتونی های های کپی (High Copy) همانند کتونی های اورجینال هستند با تفاوت های جزئی.

کتونی های های کپی کاملا بر اساس استاندارد های کتونی های اصلی طراحی و تولید می شوند و حتی مواد اولیه و تکنولوژی های به کار رفته هم یکسان است.

اما تفاوت اصلی کتونی های های کپی و اصل چیست؟

کتونی های اورجینال مستقیما توسط برند اصلی تولید می شوند اما کتونی های های کپی با همان استاندارد های شرکت اصلی توسط تولیدکنندگان دیگر تولید می شوند.

برای مثال؛ کتونی زد ایکس اورجینال توسط برند آدیداس تولید می شود و کشور کره و ویتنام نیز کتونی های کپی زد ایکس را با استاندارد های آدیداس تولید می کنند و با نمونه ی اصلی از نظر ظاهر و کیفیت هیچ تفاوتی ندارند.

به دلیل شباهت بسیار بالای این نوع کتونی ها با نمونه اصلی دیگر نیازی به نگرانی بابت راحتی کتونی و درد های ناشی از پوشیدن کتونی نا مناسب نخواهد بود زیرا کاملا استاندارد هستند.

با خرید کتونی های کپی دقیقا کتونی مشابه نمونه اصلی دارید اما با قیمت پایین تر.

لازم به ذکر است که تشخیص کتونی های کپی از اورجینال اصلا آسان نیست و باید هنگام خرید به این موضوع توجه کنید.

البته اگر شما ورزشکار حرفه ای هستید بهتر است کتونی اصل بخرید اما اگر برای پیاده روی و استفاده روزانه می خواهید کتونی های کپی بهترین گزینه است.

 

 

نکات خرید کتونی های کپی

در ادامه نکاتی درباره خرید کتونی های کپی را ذکر می کنیم که باید به آن ها توجه کنید.

  • حتما با کتونی راه بروید و راحتی آن را بسنجید (زیرا کتونی ها جا باز نمی کنند البته اگر قصد خرید اینترنتی دارید می توانید از راهنمای اندازه گیری سایز پا استفاده کنید.)
  • کتونی های های کپی و اصل دارای حداقل 1.5 سانتی متر لژ هستند (زیرا کفش یا کتونی های بدون لژ و پاشنه به کمر آسیب می زنند).
  • به راحتی و نرم بودن کفه کتونی توجه کنید.
  • کفی کتونی باید انعطاف پذیر باشد.

 

خرید کتونی های کپی ویتنام و کره

همانطور که گفته شد کشور ویتنام و کره تولیدکنندگان تخصصی کتونی های های کپی انواع برندها از جمله آدیداس، نایک، پوما و هستند.

این کشور ها با توجه به تجهیزات مدرن و حرفه ای که دارند کتونی ها را کاملا بر اساس استانداردهای برند اصلی تولید می کنند و کتونی های های کپی ویتنام و کره کیفیت بسیار بالایی دارند و ظاهر آن ها نیز کاملا مشابه کتونی اورجینال است.

کتونی های های کپی این کشورها به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می شود و اغلب کتونی های موجود در بازار ایران نیز از این نوع کتونی هاست. به علت ارزان بودن کتونی های های کپی آدیداس، نایک و سایر برندها نسبت به نمونه های اصلی که قیمت بالایی دارند طرفدار بیشتری دارند.

البته توجه کنید که نمونه فیک را به جای های کپی نخرید زیرا ممکن است شباهت زیادی داشته باشند و شما نتوانید تشخیص دهید.

نظرات0

Mary Alice
نام را وارد کنید
آدرس ایمیل را وارد کنید
نظر بنویسید ...

ممکن است دوست داشته باشید

علاقه مندی منو سبد خرید
بالا